Baza wiedzy

listopad 2018

Spadek energii, brak motywacji do działania, rozdrażnienie, gorsze samopoczucie. To tylko niektóre symptomy jesiennej chandry. Szczególnie w tym okresie warto zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie. W jaki sposób? Jaką rolę odgrywa w tym procesie woda mineralna? Dlaczego warto pić ją jesienią? O tym dowiesz się w tekście!

sierpień 2018

Szczególnie w trakcie letnich fal upałów słyszymy, że powinniśmy pić dużo wody. Co oznacza dużo? Czy jest litr, dwa, a może jeszcze więcej? Nie jest to jedyne pytanie które sobie zadajemy. Dlaczego warto pić wodę? Dlaczego powinniśmy pić dużo wody podczas upałów? Jak często ją pić? Jaką wodę pić? Na te pytania odpowiadamy w artykule - zapraszamy do lektury!

czerwiec 2018

Orzeźwiający koktajl owocowy lub warzywny to znacznie więcej niż napój chłodzący – to doskonały sposób na zapewnienie sobie codziennej porcji witamin i minerałów w przepysznej, atrakcyjnej formie. Zrobienie takiego koktajlu jest niezwykle proste! Z tego artykułu dowiecie się jakie korzyści dla zdrowia przynosi picie domowych koktajli na bazie wody mineralnej – zapraszamy do lektury!

maj 2018

Lato przyszło w tym roku wyjątkowo wcześnie. Wraz ze wzrostem temperatury rośnie zapotrzebowanie organizmu na wodę. Najlepszym wyborem będzie woda bogata w składniki mineralne. Dlaczego warto pić wodę mineralną? Koniecznie przeczytaj!

kwiecień 2018

Naturalna woda mineralna Piwniczanka wydobywana jest z wnętrza ziemi w niezmienionej formie. Jedyna ingerencja człowieka w czasie jej wydobywania to proces filtrowania i odżelaziania przez naturalne złoża żwirowe oraz proces butelkowania. Dzięki temu woda, która trafia na półkę sklepową jest taka, jaką dała nam natura.

marzec 2018

Zima to wyjątkowo wymagająca pora roku dla naszego organizmu. To czas kiedy szczególnie warto zadbać o zdrowie swoje i swoich bliskich. Niskie temperatury, mroźne wiatry, opady śniegu, obniżona odporność oraz działanie urządzeń grzewczych - to tylko niektóre czynniki negatywnie wpływające na ludzki organizm. Jak się przed nimi chronić? Jak przygotować nasze ciało do nadchodzącej wiosny? O tym dowiesz się z naszego artykułu!

styczeń 2018

Pozornie niegroźne odwodnienie, niesie za sobą poważne skutki. Może doprowadzić do zaburzeń trawienia, problemów ze stawami czy nawet drgawek. To tylko niektóre z zagrożeń, jakie niesie, bo brak wody jest dla naszego organizmu naprawdę niebezpieczny. Co może się stać, gdy zapomnimy o piciu odpowiedniej ilości wody? Jak dbać o zdrowie i zapobiec odwodnieniu organizmu? Dlaczego picie wody jest ważne? Czytaj dalej!

styczeń 2018

Twarz jest wizytówką każdego człowieka – gładka, promienna skóra i lśniące włosy podnoszą samoocenę i wpływają pozytywnie na satysfakcję z życia. Dlatego też niezwykle ważne jest, by potrafić o nie zadbać. Istnieje wiele skutecznych sposobów pozwalających na pielęgnację cery od wewnątrz. Jednym z nich jest regularne picie wody mineralnej. Jakie efekty przynosi? Dowiecie się z naszego artykułu!

listopad 2017

Magiczna atmosfera, spotkania z bliskimi, ale również pyszne jedzenie. Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Co zrobić, by były naprawdę wyjątkowe, świąteczny stół pięknie przyozdobiony, a potrawy, które się na nim pojawią zdrowe? Podpowiadamy!