Nagrody i wyróżnienia

 

Piwniczanka przebadana klinicznie

Piwniczanka została poddana badaniom klinicznym zatytułowanym: "Ocena przyswajalności składników mineralnych zawartych w naturalnej wodzie mineralnej Piwniczanka". Badania przeprowadzono w Oddziale Klinicznym Endokrynologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

  Badania

Walory smakowe Piwniczanki zostały wielokrotnie docenione. Szczególną wartość mają przyznawane od 2010 roku wyróżnienia Międzynarodowego Instytutu Smaku i Jakości (iTQUi) z siedzibą w Brukseli, który jest niezależną organizacją zajmującą się testowaniem i promowaniem napojów o wyśmienitym smaku. Piwniczanka została wielokrotnie wyróżniona nagrodą najlepszego smaku „Superior Taste Award”.

award-2

Crystal Taste Award

Nagroda przyznawana produktom o wyjątkowym smaku, świadcząca o ich doskonałości. Tylko nieliczne światowe marki wód mogą poszczycić się tym wyróżnieniem międzynarodowego Jury. Piwniczanka to równocześnie jedyna woda w Polsce, której udało się zdobyć je dwukrotnie.

award-3

Superior Taste Award

Nagroda Najlepszego Smaku to najwyższe wyróżnienie od Jury Międzynarodowego Instytutu Smaku i Jakości w Brukseli. Piwniczanka została uznana za "Produkt niezwykły” oraz "Produkt wyjątkowy”.

award-1

International Diamond Prize for Excellence in Quality

Nagroda przyznawana przez ESQR - Europejskie Towarzystwo Badań nad Jakością za wyjątkowe osiągnięcia, dynamiczny rozwój i innowacyjne strategie zarządzania firmą. Towarzystwo bada poszczególne państwa, nominuje laureatów i wyłania zwycięzców na podstawie ankiet i opinii publicznej.

award-4

Gepard Biznesu

Nagroda przyznawana dla firm, których średnia dynamika przychodów operacyjnych i zysku netto była wyższa niż określona wartość na dany rok.

 

Superbrands 2017

Superbrands Polska Marka 2018

Tytuł przyznawany w wyniku największego w Polsce konsumenckiego badania siły marki.

Certyfikat Jakości Roku 2017

Certyfikat Jakość Roku 2017

Tytuł Jakość Roku stanowi wyróżnienie za dążenie do doskonałości, jakości i profesjonalizmu.

gazele biznesu

Gazela Biznesu

Tytuł przyznawany przez dziennik "Puls Biznesu” dla firm rozwijających się w najbardziej dynamiczny sposób. Piwniczanka została doceniona w rankingu małych i średnich firm.

firma mocna

Mocna Firma Godna Zaufania

Nagroda przyznawana firmom, które wykazują się dużą dynamiką rozwoju i efektywnością działania wraz ze wzrostem wartości rynkowej.

KAMPUS

Tytuł sponsora funduszu eKampus

W 2006 roku Piwniczanka została oficjalnym sponsorem ogólnopolskiego funduszu stypendialnego "eKampus", wspomagającego najzdolniejszą polską młodzież.

POLSKIE TOWARZYSTO MAGNEZOLOGICNE

Rekomendacja Polskiego Towarzystwa Magnezologicznego

W 2005 roku Piwniczanka uzyskała rekomendację Polskiego Towarzystwa Magnezologicznego.

fair play

Certyfikat Przedsiębiorstwo FAIR PLAY

Otrzymany certyfikat potwierdza rzetelność firmy i dbałość o właściwe relacje we wszystkich sprawdzonych w trakcie trwania programu dziedzinach.

POLSKI CZERWONY KRZYŻ

Tytuł „Zasłużony Darczyńca dla Polskiego Czerwonego Krzyża"

W 2005 roku Piwniczanka została wyróżniona tytułem "Zasłużonego Darczyńcy dla Polskiego Czerwonego Krzyża".

wprost

2. miejsce w rankingu wód mineralnych tygodnika Wprost

Piwniczanka zajęła 2. Miejsce w rankingu wód mineralnych mających najkorzystniejszy wpływ na zdrowie według tygodnika "Wprost” w 2005 roku.

womens

Umieszczenie w rankingu 100 najzdrowszych produktów magazynu Women’s Health

Piwniczanka została wyróżniona za swój skład przez magazyn "Women’s Health" i znalazła się w gronie 100 najzdrowszych produktów.

zamień chemię na jedzenie

Piwniczanka w książce

Piwniczanka została wspomniana przez Julitę Bator w jej książce "Zamień chemię na jedzenie”. Piwniczanka została wyróżniona za skład i opakowanie.

Efektywna Firma

Nagroda jest przyznawana na podstawie analizy stosunku zysku netto do przychodów w określonym roku, w zamian za spełnienie określonych warunków efektywności.

Nagroda w kategorii Euro Firma

Nagroda przyznawana firmom z województwa małopolskiego, które standardami działania i dynamicznym rozwojem dorównują swoim odpowiednikom z krajów Unii Europejskiej.

Ziarnko Gorczycy

Nominacja do plebiscytu Ziarnko Gorczycy otrzymana za serce, zapał i wrażliwość na potrzeby innych.

Tytuł Prymus

W 2003 roku Piwniczanka zdobyła "Tytuł Prymus”.

Tytuł Złota Firma - Lider Regionu Małopolskiego

W 2002 roku Piwniczanka została wyróżniona tytułem "Złota Firma" - Lider Regionu Małopolskiego. W konkursie wyłaniane są najważniejsze inwestycje i przedsięwzięcia o wymiarze społecznym, gospodarczym i kulturowym w Małopolsce.

Srebrny medal na IV Krajowych Targach Spółdzielczych

W 1999 roku Piwniczanka została wyróżniona Srebrnym medalem na IV Krajowych Targach Spółdzielczych.

Certyfikaty

award-6

Doceń polskie

Program „Doceń polskie” wspiera polskie produkty cechujące się wysoką jakością. Udokumentowany akcent polski, walory smakowe i wysokie noty przyznane przez specjalistów z branży spożywczej pozwoliły Piwniczance uzyskać ten prestiżowy certyfikat. „Doceń polskie” posiada honorowy patronat Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

award-7

Certyfikat ISO

Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością w zakresie produkcji i sprzedaży Naturalnej Wody Mineralnej według normy PN-EN ISO 9001:2001 przyznany przez TUV NORD POLSKA Sp. z o.o.

iso ok

Certyfikat HACCP

Certyfikat Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem żywności w zakresie produkcji i sprzedaży Naturalnej Wody Mineralnej według normy PN-EN BO 22000 - wydany przez TUV NORD CERT.

tuv cert

Certyfikat ISO

Systemu Zarządzania Jakością i Systemu HACCP w zakresie Produkcji i Sprzedaży Naturalnej Wody Mineralnej według normy PN-EN ISO 9001:2001, Codex Alimentarius i normy DS 3027:2002 przyznany przez RWTUV POLSKA Sp. z o.o.